İletişim

İLETİŞİM
TÜM SORUNLARINIZ REKLAM BAŞVURULARINIZ VE İSTEKLERİNİZ İCİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN.

TECRÜBELİ ÜCRETLİ ADMİN ARANIYOR.50 TANE ÖZGÜN PAYLAŞIMA 10LİRA ODENECEKTİR.VE İLERLEYEN ZAMANLARDA MEMNUNİYETE GÖRE ÜCRET 75 LİRA'YA KADAR ARTIRILACAKTIR.TEK YAPMANIZ GEREKEN AŞAĞIDAN BİZE MESAJINIZI VE BİLDİKLERİNİZİ YAZIP MESAJ ATMAK.
ÖDEME TÜRÜ: PAYPAL
E-MAİL İLETİŞİM: ahmetensar4712@gmail.com

7 yorum:

 1. ancak tane özgün makalesi varsa birinin ayda bence en azından kendisi site yapsa 90 100 lira kazanabilir bence ücret çok az ama siteniz gerçekten çok güzel

  YanıtlaSil
 2. 50 paylaşıma 5 lira nedir resmen dolandırıcılık. Adam webmaster sitelerine yazssa 50 paylaşımdan minimum 150 lira rahat kazanır.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. katılıyorum size http://www.blogemir.tk

   Sil
  2. hocam o zaman gidin webmaster sitesinde admin olun zorlayan yok fiyat ı yazdık isteyen admin olur

   Sil
  3. İsteyen olur ne demek. Biraz gerçekçi şeyler yazın. Bari yazacak olan emeği verecek olan adama saygınız olsun da hakkını verin.

   Sil
  4. Hocam suanlik limit budur dediğim gibi burdan yuksek veren bir site bulursanız gidip orda admin olabilirsiniz bir çok kişi admin olmak için mesaj atıyor ondan dolayı bu bolumu açtım belli bir fiyat belirledim eğer admin olan kisinin yayınları ilgi görürse fiyatı yukseltirim.Görüşünüz için teşekkürler

   Sil
 3. Ahmet bey haklı, fiyatı yazmış isteyen yazar istemeyen yazmaz. Burada yazmak zorunda değilsiniz. Ben 50 tane özgün en az 600 kelimeden oluşan makale için 50 TL verebilirim. Yazmak isteyenler mesaj yazabilir ayrıntılar için.

  YanıtlaSil

 
Footer Gormek icin tıkla