Son Yayınlar
Loading...
11 Ocak 2015 Pazar

AVG Antivirüs & Security Telefon İçin PRO SÜRÜM TÜRKÇE FULL KORUMA

Pazar, Ocak 11, 2015

AVG Mobile AntiVirus Security PRO v3.4.2 APK FULL TÜRKÇE

Arkadaşlar sizlere tam korumalı , süper bir virüs programı sunuyorum. AVG yi zaten biliyorsunuz , telefon için güzel bir koruma sağlayan bu programın pro (full) sürümünü buldum sizler için.GOOGLE PLAY DA YAKLAŞIK 50TL VARDIR BİZDE BEDAVA İNDİREBİLECEKSİNİZ
  • AVG AntiVirus mobil versiyonu ile artık Android tablet ve telefonlarımızda. Gerçek zamanlı malware, spyware ve internet tehditlerine karşı tablet ve telefonları korumaya yardımcı olan bu uygulama ile birçok güvenlik konusunda içiniz eminiz rahat edecektir. 
  • AVG AntiVirus Mobile Security Pro‘ya son güncellemesi ile eklenen özellikler arasında sayacak olursak; Çağrı ve Mesaj engelleme desteği, spam ve korsan bilgisayarlara karşı koruma, şüpheli mesajlarda sizi uyarabilme.

GÖRÜNTÜ-1

  • AVG AntiVirus Mobile Security PRO yüklediğiniz uygulamalar, dosyalar ve internette gezinirken gerçek zamanlı bir koruma sağlar. 
  • Android tablet ve telefonunuzdaki yavaşlatıcı uygulamaları kapatarak performans artışı sağladığı gibi android cihazınız çalındığında da eğer etkinleştirdiyseniz Google Maps üzerinden kaybolan veya çalınan Android cihazınızı bulmanızı sağlar. Güvenli web taraması sayesinde internet korumasını maksimum seviyeye çıkartmayı amaçlayan 
  • AVG AntiVirus Mobile Security, ayrıca yükleme ve yedekleme işlemlerinizde de size yardımcı olacaktır.
  • AVG Antivirüs‘in diğer özelliklerini sıralayacak olursak; İndirilen uygulamaları ve dosyaları tarayarak zararlı içeriği kaldırabilme, Hırsızlara karşı Anti-Theft özelliği ile çalınan cihazların yerini tespit edebilme, Anti Theft özelliği ile tek bir mesajla çalınan Android cihazınızı kilitleyebilme, Ana ekran için çeşitli kontrol widgetları, Otomatik web tarama ile şüpheli adresleri otomatik engelleme, İnternet Trafik kontrol yardımcısı ile internet veri trafiğini ve kotanızı takip edebilme.


GÖRÜNTÜ-2
GÖRÜNTÜ-3
GÖRÜNTÜ-4
GÖRÜNTÜ-5

--------------------------------------------------

1 yorum:

 
Footer Gormek icin tıkla